بينا ساز ابزار

درباره ما

شرکت بینا ساز ابزار در سال 1376 با هدف تولید و تعمیر ابزار جراحی چشم پزشکی با مدیریت سید رضا هزاوه تاسیس گردیده است. با توجه به عدم امکانات مناسب و نبود اطلاعات کافی در خصوص تولید ابزار جراحی چشم پزشکی و به دلیل نو ظهور بودن چنین حرفه ای در ایران ، این شرکت توانست با تکیه بر دانش متخصصان چشم پزشک و فعالیت های شبانه روزی پرسنل خود و با حداقل امکانات موجود به طراحی و الگوبرداری از ابزارهای چشم پزشکی صاحب نام اروپایی و آمریکایی جای خود را در بازار پر رقابت و رو به رشد ابزار جراحی چشم پزشکی به عنوان نخستین و تنها تولید کننده ابزار تخصصی جراحی چشم پزشکی در ایران باز نماید.

تولیدات این شرکت بیش از 100 نوع محصول میباشد که با توجه به حساسیت ابزارها و علوم چشم پزشکی و همچنین با نگرش مدیریت محترم و اعتقاد به لزوم استفاده از ابزار جراحی چشم پزشکی با بالاترین کیفیت و استفاده از علوم روز دنیا و همچنین دارا بودن قیمتی مناسب در برابر نمونه های خارجی (اروپایی و آمریکایی) توانست در جهت رفع اشکالات و کاهش درصد خطای تولیدات اقدام به انجام آزمایشات و تست های گوناگون به روی محصولات خود نماید.

با استناد به پاسخ آزمایشات انجام شده در مراکز معتبر و مورد تایید وزارت محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران مشخص گردید که نمونه های محصولات تولیدی این شرکت در مقایسه با نمونه های مشابه اروپایی و آمریکایی از نظر کیفیت و ساخت مورد تایید بوده و کاملا قابل رقابت میباشد.

با توجه به رقابت با محصولات صاحب نام خارجی این شرکت موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 13485 و پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی جمهوری اسلامی ایران و ثبت محصولات مورد تایید در سایت اداره کل تجهیرات پزشکی شده است.

حال با دریافت مجوز های مربوطه  و گذشت قریب به 20 سال از اولین تولید این شرکت مفتخریم تا با همت و تلاش یکایک پرسنل خود و استناد به گواهینامه های اخذ شده و همچنین اتکا به گواهی اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان محصولات خود در سراسر کشور ایران و برخی کشور های همسایه ضمن حفظ اطمینان مصرف کنندگان و مدیریت بر کیفیت محصولات تولیدی خود پا به عرصه صادرات جهانی گذاشته و بتوانیم به نوبه خود افتخار دیگری برای کشورمان ایران به ارمغان بیاوریم.

از آنجایی که ابزار های جراحی چشم پزشکی جزء گران ترین ابزار جراحی بوده ، همچنین ظریف و آسیب پذیرترین ابزار های تخصصی جراحی به شمار می آیند، این شرکت در واحد خدمات پس از فروش خود اقدام به ایجاد سایت تعمیرات ابزار جراحی زیر نظر تکنسین های خط تولید خود نموده است. این سایت ضمن تعمیرات ابزار های جراحی چشم پزشکی قادر است تا ابزار های تخصصی جراحی میکرو سرجری را تعمیر نماید.

این اقدام باعث گردیده تا مصرف کنندگان محترم (بیمارستان ها،کلینیک ها و متخصصین محترم) ابزار های جراحی خود (چشم پزشکی و غیر چشم پزشکی) را که از کاربرد مناسب خارج گردیده است را به این سایت ارسال نموده تا ضمن انجام مراحل تعمیر مجددا جهت اعمال جراحی آماده و با اطمینان قابل استفاده قرار گیرد.

در راستای ارتقاء سطح دانش فنی ، مدیریت محترم اقدام به راه اندازی واحد R&D تحقیق و توسعه ابزارها ی جراحی نموده است و آمادگی خود را در زمینه ی ساخت ابزارهای تخصصی جراحی با توجه به طرح های پیشنهادی از سوی متخصصین و یا نمونه های موجود اعلام میدارد.

در پایان لازم به ذکر است کلیه محصولات تولیدی این شرکت از تاریخ فاکتور به مدت 2 سال دارای ضمانت میباشد.

روابط عمومی شرکت بینا ساز ابزار

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به بیناساز ابزار می باشد.